Menu
Your Cart

BLANKOM IP Streamer ve Enkoder, HDMI girişli | HDE-264

BLANKOM IP Streamer ve Enkoder, HDMI girişli | HDE-264
BLANKOM IP Streamer ve Enkoder, HDMI girişli | HDE-264
15.281,80 TL
KDV Hariç: 12.734,80 TL
 • Stok Durumu: 3
 • Ürün kodu: HDE-264

Çift Stream (Akış) Çıkışlı H.264 Enkoder ve IP Streamer

En çok tercih edilen kodlayıcımız. 1080p@60fps HD çözünürlüğe kadar tüm değerler. Yerel ağlarda multicast dağıtımda çok kararlı çalışma. İnternet üzerinde ip-üzerinden-video aktarımlarına uygun. Bir kaynaktan eşzamanlı olarak farklı özelliklerde iki farklı IPTV akışı üretebilir. Örneğin aynı anda internet için farklı, lokal ağ için farklı özelliklerde iki ayrı IPTV sinyali verebilir. Tüm BLANKOM enkoderler mükemmel görüntü kalitesini, kararlı bir sistem çalışmasıyla, uygun fiyata sağlar.

 • Kombine H.264 kodlayıcı (enkoder) ve IP akış sağlayıcı (streamer)
 • Kararlı ve etkili çalışan gömülü HiLinux işletim sistemi
 • HDMI giriş
 • Audio girişi (farklı ses kaynağı kullanmak için)
 • 1080p, 1080i, 720p HD çözünürlükler
 • Çift IP stream çıkışı
 • RTSP, RTMP, HTTP, UDP (unicast/multicast), FLV, ONVIF ve HLS protokollerini destekler
 • Video kamera, bilgisayar monitörü, uydu alıcısı, DVD/Bluray oynatıcı içeriğinin lokal ağ, WAN veya internet üzerinden aktarımı ve dağıtımı
 • Canlı yayın dağıtımı
 • İnternet-üzerinden-Video (Video-over-IP) uygulamaları
 • IPTV/InternetTV uygulamaları
 • Video konferans
 • Lokal ağ üzerinde Yerel IPTV uygulamaları, Kurumsal IPTV, Hotel IPTV, Kampüs IPTV, Eğitim IPTV
 • Dijital signage
 • Ekran üzerinde grafik logo ve yazı gösterimi. Her iki akış için ayrı ayrı tanımlanabilir
 • YouTube Live Streaming, Ustream, Twitter, Facebook live yayın platformları ile uyumlu.Detaylı bilgi için: www.blankom.com.tr

Encoder seçme teknik kılavuzu

TV Video Yayıncılık Teknolojisinde Encoder Kullanımı

BLANKOM 104 yıllık* tanınmış bir Alman profesyonel elektronik iletişim cihazları markasıdır.

5. nesil son teknoloji IPTV ve DVB headend cihazları üretmekteyiz. "Uzun ömür, en yüksek düzeyde güvenilirlik, mükemmel fiyat/performans oranı" ürün felsefemizle uyumlu olarak kablo-tv, uydu-tv ve IPTV ağları üzerinden tv yayını dağıtımı için geniş bir yelpazede cihaz ve ekipman üretmekteyiz. 60'ın üzerinde farklı cihaz modelimiz bulunmaktadır ve sürekli yenileri geliştirilmektedir.

DVB ve IPTV operatör ve yayıncılarına, CATV operatörlerine, sistem entegratörlerine, dünya çapındaki dağıtım ve teknik destek ortaklarımız aracılığıyla cihazlarımızı ulaştırıyor ve satış sonrası desteklerini sağlıyoruz.

Aşağıdaki faaliyetlere odaklanıyoruz:

BLANKOM DVB & IPTV Headend Üniteleri
BLANKOM, dijital tv yayın dağıtımı amaçlı profesyonel yayın merkezi (headend) cihazlarında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. SD ve HDTV geniş bant uygulamaları için profesyonel DVB-S2 uydu alıcıları, enkoderler, multiplekserler, modülatörler, alıcılar ve IPTV dönüştürücüleri tedarikçisidir. Dünya çapında kurulu 10.000'den fazla BLANKOM headend ünitesi bulunmaktadır.

BLANKOM'un ürün modelleri TV sinyallerinin alınması, modülasyonu, dönüştürülmesi ve toplanması için gereken profesyonel cihazları içerir. Maliyet ve boyut açısından verimli headend sistemleri, mükemmel performansları ile öne çıkar. Cihazların kullanıcı dostu, uzaktan kontrol edilebilen yönetim arabirimleri düşük işletme maliyeti sağlar. BLANKOM ürünleri her türlü operatör gereksinimini karşılamak amacıyla bireysel yapılandırmalara izin veren basit ve esnek tasarımlar içerir. Standart özellikleri en zorlu dijital TV ağları için mükemmel sinyal çıkış performansı sağlar.

BLANKOM IP Streamer ve Dekoder Cihazları, IPTV Sunucuları
Üstün kaliteli IPTV/OTT STB'ler, IP Streamer ve Enkoderler, IP Dekoder Ürünleri, Test ve İzleme Sistemleri, komple IPTV Sistemleri.

Kurumsal IPTV ve DVB Sistem Tasarım, Mühendislik ve Uygulaması
LAN/WAN üzerinde kurumsal IPTV sistemleri, küçük/orta ölçekli IPTV operatörleri, OTT sistemleri, IP üzerinden Video uygulamaları için headend tasarımı ve uygulaması. Büyük IPTV sistemlerinde geniş deneyim. Grup şirketlerimizin 1988 yılından bu yana Genişbant, RF ve fiber optik iletişim ürünlerinde geniş bir satış ağı ile faaliyet gösterdiği Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkelerinde faaliyetlerimizi yoğunlaştırıyoruz.

*) BLANKOM'un Tarihçesi
BLANKOM'un kökeni, Mayıs 1919'da Königsee/Thüringen'de "Hermann Pawlik, - Elektrotechnische Fabrik Heliogen" şirketinin kuruluşuna dayanmaktadır. Firma 1945'de 2. dünya savaşı sonrasında firmanın kamulaştırılmasının ardından, 1946-1949 yılları arasında bir Sovyet anonim şirketi (SAG) olarak varlığını sürdürmüştür. 1950'de fabrika Doğu Almanya Devleti tarafından satın alınmış ve devlete ait "RFT - VEB Fernmeldewerk Bad Blankenburg/Thür.Wald" adını almıştır. 1961'de yine kamuya ait VEB Antennenwerke Bad Blankenburg/Thüringen firmasına dönüşmüştür. İki Almanya'nın birleşmesinden sonra 1990'da özelleştirilerek Blankenburg Communication Autoradio & Antennentechnik GmbH firmasına dönüşmüş ve bu ismin kısaltmasından türetilen BLANKOM markasını kullanmaya başlamıştır. 2017'de bu firma kapanmış ve BLANKOM markası, tüm hakları ile birlikte Almanya'nın Hannover bölgesinde Nordstemmen'de IRENIS GmbH tarafından devralınmıştır.


BLANKOM Türkiye web sitesi: www.blankom.com.tr

BLANKOM üretici firma web sitesi: www.blankom.deGöz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek amacıyla çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. Privacy Policy.