Menu
Your Cart

BLANKOM HSD-450 HDMI TO 2X SDI CONVERTER

BLANKOM HSD-450 HDMI TO 2X SDI CONVERTER
Yeni
BLANKOM HSD-450 HDMI TO 2X SDI CONVERTER
6.732,00 TL
KDV Hariç: 5.610,00 TL
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün kodu: HSD-450

BLANKOM HSD-450 HDMI TO 2 X SDI CONVERTER 

HSD-450 yayın sınıfı profesyonel HDMI - 3G/HD/SD-SDI Dönüştürücü. 1080p60 çözünürlüğe kadar. Yüksek performanslı video, post prodüksiyon ve yayın uygulamaları için. Gelişmiş görüntü işleme, olağanüstü ses kalitesi. Tüm BLANKOM STB'ler, Encoder Decoder, IRD'ler,  ile uyumludur.

  • HDMI Girişi
  • Çift 3G/HD/SD-SDI Çıkışı (Uygunluk: SMPTE 259M / SMPTE 292M / SMPTE 296M / SMPTE 274M)
  • 1080p60'a kadar giriş çözünürlüğü / 1080p60'a kadar çıktı çözünürlüğü
  • Düşük SDI Jitter ve SDI yeniden saat hızı = Video kalitesinde herhangi bir kayıp olmadan uzun kablo telafisi
  • SD, HD ve 3G-SDI HDMI video girişini otomatik olarak eşleştirir / SDI Oranları: 270Mb, 1.5G, 3G
  • HDMI gömülü ses
  • HDMI Video Girişi, SDI Video Çıkışı, Güç Açık'ı gösteren 3 LED
  • 7/24 kullanıma uygun, Profesyonel kalite, çığır açan fiyat

Blankom site ürün teknik açıklamaları

BLANKOM 104 yıllık* tanınmış bir Alman profesyonel elektronik iletişim cihazları markasıdır.

5. nesil son teknoloji IPTV ve DVB headend cihazları üretmekteyiz. "Uzun ömür, en yüksek düzeyde güvenilirlik, mükemmel fiyat/performans oranı" ürün felsefemizle uyumlu olarak kablo-tv, uydu-tv ve IPTV ağları üzerinden tv yayını dağıtımı için geniş bir yelpazede cihaz ve ekipman üretmekteyiz. 60'ın üzerinde farklı cihaz modelimiz bulunmaktadır ve sürekli yenileri geliştirilmektedir.

DVB ve IPTV operatör ve yayıncılarına, CATV operatörlerine, sistem entegratörlerine, dünya çapındaki dağıtım ve teknik destek ortaklarımız aracılığıyla cihazlarımızı ulaştırıyor ve satış sonrası desteklerini sağlıyoruz.

Aşağıdaki faaliyetlere odaklanıyoruz:

BLANKOM DVB & IPTV Headend Üniteleri
BLANKOM, dijital tv yayın dağıtımı amaçlı profesyonel yayın merkezi (headend) cihazlarında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. SD ve HDTV geniş bant uygulamaları için profesyonel DVB-S2 uydu alıcıları, enkoderler, multiplekserler, modülatörler, alıcılar ve IPTV dönüştürücüleri tedarikçisidir. Dünya çapında kurulu 10.000'den fazla BLANKOM headend ünitesi bulunmaktadır.

BLANKOM'un ürün modelleri TV sinyallerinin alınması, modülasyonu, dönüştürülmesi ve toplanması için gereken profesyonel cihazları içerir. Maliyet ve boyut açısından verimli headend sistemleri, mükemmel performansları ile öne çıkar. Cihazların kullanıcı dostu, uzaktan kontrol edilebilen yönetim arabirimleri düşük işletme maliyeti sağlar. BLANKOM ürünleri her türlü operatör gereksinimini karşılamak amacıyla bireysel yapılandırmalara izin veren basit ve esnek tasarımlar içerir. Standart özellikleri en zorlu dijital TV ağları için mükemmel sinyal çıkış performansı sağlar.

BLANKOM IP Streamer ve Dekoder Cihazları, IPTV Sunucuları
Üstün kaliteli IPTV/OTT STB'ler, IP Streamer ve Enkoderler, IP Dekoder Ürünleri, Test ve İzleme Sistemleri, komple IPTV Sistemleri.

Kurumsal IPTV ve DVB Sistem Tasarım, Mühendislik ve Uygulaması
LAN/WAN üzerinde kurumsal IPTV sistemleri, küçük/orta ölçekli IPTV operatörleri, OTT sistemleri, IP üzerinden Video uygulamaları için headend tasarımı ve uygulaması. Büyük IPTV sistemlerinde geniş deneyim. Grup şirketlerimizin 1988 yılından bu yana Genişbant, RF ve fiber optik iletişim ürünlerinde geniş bir satış ağı ile faaliyet gösterdiği Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkelerinde faaliyetlerimizi yoğunlaştırıyoruz.

*) BLANKOM'un Tarihçesi
BLANKOM'un kökeni, Mayıs 1919'da Königsee/Thüringen'de "Hermann Pawlik, - Elektrotechnische Fabrik Heliogen" şirketinin kuruluşuna dayanmaktadır. Firma 1945'de 2. dünya savaşı sonrasında firmanın kamulaştırılmasının ardından, 1946-1949 yılları arasında bir Sovyet anonim şirketi (SAG) olarak varlığını sürdürmüştür. 1950'de fabrika Doğu Almanya Devleti tarafından satın alınmış ve devlete ait "RFT - VEB Fernmeldewerk Bad Blankenburg/Thür.Wald" adını almıştır. 1961'de yine kamuya ait VEB Antennenwerke Bad Blankenburg/Thüringen firmasına dönüşmüştür. İki Almanya'nın birleşmesinden sonra 1990'da özelleştirilerek Blankenburg Communication Autoradio & Antennentechnik GmbH firmasına dönüşmüş ve bu ismin kısaltmasından türetilen BLANKOM markasını kullanmaya başlamıştır. 2017'de bu firma kapanmış ve BLANKOM markası, tüm hakları ile birlikte Almanya'nın Hannover bölgesinde Nordstemmen'de IRENIS GmbH tarafından devralınmıştır.


BLANKOM Türkiye web sitesi: www.blankom.com.tr

BLANKOM üretici firma web sitesi: www.blankom.deGöz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek amacıyla çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. Privacy Policy.