Menu
Your Cart

Hakkımızda
PROTEL, 1988 yılında kuruldu. Türkiye’nin önde gelen haberleşme elektroniği test & ölçüm cihazları, DVB ve IP sistem bileşenleri distribütörüyüz. RF, DVB, Fiber-Optik iletişim, Video-over-IP teknolojileri ile ilgili uygulamalar da firmamızın uzmanlık alanlarıdır.


Şirketimiz, var olan faaliyet alanları ile ilgili ürün ve hizmet sağlamaya devam etmekte, yenilik ve gelişmelere uyum sağlamakta, öncülük etmektedir.


Amacımız, ilerlediğimiz yolda devamlılığı sağlamak, aynı çizgide farklı alternatiflerle var olmaktır. Zamanın getirdiği yenilikleri, yine zamandan kazanmış olduğumuz tecrübelerimizle birleştirerek yola devam etmektir.


Faaliyet konularımız


Test ve Ölçüm Cihazları: Narda, Promax, Radiasun, Leader, Texio (eski Kenwood),Levear (eski Panasonic), Meguro, ShibaSoku, Iwatsu ve PACIFIC ürünlerinin distribütörlüğü. Goot lehim havyaları ve lehimleme sistemleri Türkiye temsilciliği.

Kablo: Belden koaksiyal, fiber optik, audio/video, endüstriyel otomasyon, data iletişim ve telekomünikasyon kablolarının Türkiye genel distribütörü sıfatıyla tüm Türkiye'de muhtelif dağıtım kanalları üzerinden satışı. Telegärtner, PACIFIC, PROTELFIBER kablo, pasif uç birim ürünleri, ara kablo ve konnektörler.


Sayısal Yayıncılık (DVB): Dektec ASI/SPI PCI-kartları ve USB üniteleri, Dektec QPSK, QAM ve DVB-T modülatörleri, DVB sistem ürünleri; Promax, Blankom, Hilkom, Televesmodülatör, demodülatör ve sistem ürünleri satışı ve teknik hizmetleri.


IPTV: IRENIS, NetUP, Hilkom, Blankom IPTV sistemleri; Dektec, Visionary Solutions, MiniCASTER IPTV ürünleri.


Kablo TV: Blankom ve Hilkom kablo-tv yayın merkezi ve HFC dağıtım ürünleri; Belden kablo; Telegärtner ve PACIFIC konnektör, bölücü, ayırıcı ve prizden oluşan pasif komponentlerin taahhüt firmalarına ve operatörlere satışı.


Fiber Optik: Fiber optik kablo üzerinden geniş bantlı TV ve video görüntüsü aktarımı için, montaj ve mühendislik hizmetleri dahil komple çözümler. Telegärtner ve PROTELFIBER pasif f.o. komponentlerinin distribütörlüğü.


Ortak Uydu-TV: Blankom, Hilkom, Televes, PACIFIC yayın merkezi, multiswitch (uydu anahtarı) ve pasif şebeke tesisat malzemelerinin taahhüt firmalarına satışı.


Tescilli markalarımız: PACIFIC, IRENIS, PROTELFIBER


PROTEL Elektronik Ürünler Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
PROTEL Dış Ticaret Ltd. Şti.

    Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek amacıyla çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. Privacy Policy.