Menu
Your Cart

PROMAX Prolite-11B GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI

PROMAX Prolite-11B GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
Sipariş üzerine
PROMAX Prolite-11B GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
5.781,60 TL
KDV Hariç: 4.818,00 TL
  • Stok Durumu: Sipariş üzerine
  • Ürün kodu: Prolite-11B

Görsel Hata Bulucu modeli PROLITE-11B , fiber optik kablolardaki kırılmaları, zayıf mekanik ekleri ve hasarlı konektörleri bulmak için kullanılan bir ışık kaynağıdır.

Sürekliliği doğrulamak, test etmek ve optik fiber bağlantılarındaki kopuklukları bulmak, sonlandırma kabinlerinde sıkışmış fiber telleri bulmak veya optik fiber kabloların sonlandırıldığı ve mekanik hasar görebileceği her yerde mükemmeldir. Evrensel 2,5 mm arayüz doğrudan ST®, SC ve FC konektörlerine bağlanır.

PROLITE-11B yüksek güçle donatılmış, ekstra uzun ömürlü, sürekli veya Modülasyonlu modunda ya çalışır 650nm lazer diyot. Görsel hata tespit cihazı, yaklaşık 5 km'lik bir mesafe boyunca çok modlu fiber ve tek modlu fiberde kullanışlıdır.

KONNEKTÖR2,5 mm üniversal konektör, ST / SC / FC optik konektörler için
LAZER DİYOT650 nm yüksek güç, ekstra uzun ömür
MAKSİMUM UZAKLIK5 km'ye kadar
ÇALIŞMA MODLARISürekli veya modüle (2 Hz) modlar
PİL ÖMRÜ80 saatten fazla (2x1,5 V AAA alkalin pil)

PROMAX 1963 yılında kurulmuş, 200’ün üzerinde farklı cihaz üreten bir İspanyol teknoloji kuruluşudur. TV sahametre ve analizörlerinde tarihi boyunca teknolojik yönden dünya lideri olmayı başarmıştır. Sürekli yeni cihaz geliştirmektedir. Ürünleri yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

PROTEL 1989 yılından beri PROMAX’ın Türkiye genel distribütörüdür. Bine yakın PROMAX cihazı Türkiye’de kullanılmıştır, kullanılmaktadır. PROMAX dünyada olduğu gibi Türkiye’de de standarttır.

Etiketler: IPTV
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek amacıyla çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. Privacy Policy.